Team

De medewerkers van het Centrummanagement Leiden voeren de dagelijkse werkzaamheden uit.

Gijs Holla

Centrummanager
06-82339819
gijs@centrumvanleiden.nl

Milou Steenstra Toussaint-de Jong

Office manager en personal assistant
071-140435
milou@centrumvanleiden.nl 

Sofie Dijkhuizen

Vestigingsadviseur Binnenstad Leiden
06-45380875
sofie@centrumvanleiden.nl

Siebe Winnubst

Projectmanager Evenementen en Leidsglas
siebe@centrumvanleiden.nl 

Jelte Liemburg

Communicatie en secretaris bestuur & adviesraad
jelte@centrumvanleiden.nl 

Luc Schalks

Financieel administrateur
luc@leidenmarketing.nl

Neem contact met ons op!

Heb je vragen over ondernemen in Leiden, over het verbouwen van jouw pand, of andere zaken waar je als ondernemer tegenaan loopt? Het Centrummanagement staat klaar om jouw vragen te beantwoorden.

E-mailadres

info@centrumvanleiden.nl

Telefoonnummer

071 14 04 35

Blijf op de hoogte van ontwikkelingen in de binnenstad