Team

De medewerkers van het Centrummanagement Leiden voeren de dagelijkse werkzaamheden uit.

Gijs Holla

Centrummanager

06-82339819
gijs@centrumvanleiden.nl

Milou Steenstra Toussaint-de Jong

Office manager en personal assistant

071-5140435
milou@centrumvanleiden.nl

Sofie Dijkhuizen

Vestigingsadviseur Binnenstad Leiden

06-45380875
sofie@centrumvanleiden.nl

Saskia Hudig-Spoelstra

Projectmanager Evenementen

06-13479305
saskia@centrumvanleiden.nl

Jelte Liemburg

Communicatie & secretaris bestuur en adviesraad

jelte@centrumvanleiden.nl

Luc Schalks

Financieel administrateur

luc@leidenenpartners.nl

Tim van Herk

Stagiair Marketing & Communicatie

projecten@centrumvanleiden.nl

Neem contact met ons op!

Heb je vragen over ondernemen in Leiden, over het verbouwen van jouw pand, of andere zaken waar je als ondernemer tegenaan loopt? Het Centrummanagement staat klaar om jouw vragen te beantwoorden.

E-mailadres

info@centrumvanleiden.nl

Telefoonnummer

071 514 04 35

Blijf op de hoogte van ontwikkelingen in de binnenstad